Rekrutacja 2018/2019

UWAGA KANDYDACI DO LICEUM!

Od dnia 7 maja 2018 rusza System Rekrutacji Elektronicznej do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie:

www.ketrzyn.edu.com.pl

22 czerwca 2017 w siedzibie warsztatu odbył się wernisaż prac poświęcony twórczości osób niepełnosprawnych.  W tym roku związany z obchodami 660 – lecia powstania miasta Kętrzyn pod hasłem: „Miasto oczami osób z niepełnosprawnościami”. Podczas wystawy można było kupić wyeksponowane prace oraz porozmawiać z ich autorami, którymi  są podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kętrzynie.

Muzycznie całą uroczystość  uświetniły uczennice naszej szkoły (Sandra Stadnik, Aleksandra Jeznach, Patrycja Petrych), śpiewające znane utwory muzyczne.

Dziewczyny jesteśmy z was dumni!!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież